От чому депресія здебільшого сезонна хвороба? Брак сонця чи освітлення? Чи той же різновид браку для настрою душі/серця? Якщо вірити знавцям/дослідникам людської свідомості та всього, що під нею зарито-запорпано, то так. Таке враження, що депресія — мов застуда. Тільки-но приходить відповідна пора року, як ВОНА приблуджує на твої терени і починає правити свої порядки. Ні фіга. Так не буде. Чи ж все так не буде, як кажуть мудрі люди.

Якщо депресія — це в нас своєрідна застуда. Для психіки. Отож, її треба лікувати.

Що для того можна придумати? От коли з носа починає хлюпати, тілом — трусити, а ноги — підкошувати, то хапаємо перші-ліпші пігулки, аби збити температуру, пригасити активне розмноження вірусу в організмі, тоді поїсти лимончик/апельсинчик, запити глінтвейном — і за кілька днів біда тікає з носа.

Що робити з депресняком? Можна наковтатися пілюль під назвою «Робота». Є чим зайняти мізки, тож вони переключаються в інший режим. Як машина — з однієї передачі на іншу.

Є інша пілюлька — «Фізичне навантаження». От патетично кажуть — душа болить… А гепніть себе по пальцях молотком, то враз забудете за «душевні хвороби». Кажуть же, що фізичний біль глушить душевний і котячі поскрібки в аморфній точці.

Хоча ні, мазо- не по нашій парафії… От присісти би разів зо 50. Віджати від землі руками двадцятку. Можна вручну помити підлогу, прополоти грядки, вазони. І хай вам тут Сковорода помагає. Знав хлопака толк у таких справах.

Можна скликати комашку, типу друзів. Річ тимчасова, але настрій піднімає і відволікає непогано. Погалдіти, порозмірковувати, переключитися на щось касове і хороше. Коротше, рятуватися тут теж можна.

Можна забити болт. Розумною мовою кажучи, пофігізм. Можна спробувати ігнор. Як писали в одній соцмережі. Якщо життя показало вам задницю. Ви дайте їй копняка. Або ж покажіть свою.

До речі. поганий настрій і депресія — два чоботи пара. Певно, ще не було такої людини, яка би запала в депресію і ходила потім із хорошим настроЄм. Так що лікуватися переліченими (або ж власноруч винайденими) пілюльками треба. бо нащо всілякого хламу на голову? Подалі

Правда, є випадки, коли хочеться поплекати свої нюні, хандри, жалі. Можна, але недовго. А то засмокче задалеко, а потім спробуй-но вилізти-вигребти з тієї емо-помийної ями…

Advertisements