Овен

Полонина, що розкинулася за Тернополем, — ідеальне місце для пікніків та схуднення. Облюбуйте затишну місцину, посадіть одну грядочку цибульки і за місяць ваша фігура виглядатиме зовсім не так, як ви собі її уявляли.

Телець

Перейдіть на молокопродукти — ваш організм потребує багато білків. Не забувайте за яйця. А от від м’яса треба відмовитися: не можна їсти друзів своїх менших.

Близнята

Відмініть спільні сніданки, полуденки, обіди і вечері та перейдіть на індивідуальний режим харчування. Візьміться за фрукти.

Рак

Ваші емоції, зіткані з хітину, геть посоловіли і потребують якнайбільше вітамінів. Поласуйте морепродуктами, не забувайте за рибку у час посту.

Лев

А вам похарчуватися чимось пісненьким і зелененьким теж не завадить. Для більшої ситості можете перейти на кашку (як захочете, то навіть манну), а хрумкіт молодої редиски замінить будь-яку кісточкуJ

Діва

Коли ж, як не літом, є можливість дешевше нагодувати організм вишневим, суничним, малиновим, а то й огірковим пирогом. Куди тій рекламі! Тому гайда на природу шукати грядки!

Терези

Єдине, що вам зараз потрібно зважувати — це величину спожитих марципанів. А от від лігумінів-вітамінів можна не відмовлятися, у якій кількості їх вам не пропонували б.

Скорпіон

Якщо кусати — то тільки цибульку. Щось інше із цієї категорії теж не завадить. Постійне вправляння у «кусацтві » зміцнить ваші зуби і натренує щелепуJ

Стрілець

Найкращий лук — із липи. Не тому, що міцний і пружний, а тому, що дає можливість назбирати багато цвіту і запарити цілющого чаю. Дешево і з користю для здоров’я.

Козеріг

Можете скласти компанію Овну. Споживання великої кількості зелені підніме настрій. Травою не зловживати!

Водолій

Вам, шановний, треба нарешті вилізти з води на сонце. Помірна доза ультрафіолету спалить зайві кілокалорії і покращить зовнішній вигляд. Можете зайнятися риболовлею.

Риби

Не потрапляйте на гачок Водолію, мілина вам тільки зашкодить. Шукайте глибоководдя і потренуйте «плавники». Невеликий період часу похарчуйтеся водяною рослинністю.

Advertisements